Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ®

Wymiana faktur klientóW i dostawcóW

Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ® to rozwiązanie, które umożliwia wymianę faktur klientów oraz dostawców z systemu SAP (SAP ECC, SAP S/4HANA) w formacie XML FA z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

standardowe rozwiązanie sap

Usługa Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ® wykorzystuje globalne i standardowe rozwiązanie SAP do zarządzania elektronicznymi dokumentami biznesowymi, raportowania w czasie rzeczywistym zgodnie z wymaganiami ustawowymi na całym świecie, tj. SAP Document and Reporting Compliance (SAP DRC).

Bądź Zawsze na bieżąco

Zalety korzystania ze standardowego SAP Document and Reporting Compliance w ramach Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ® obejmują centralne monitorowanie, bycie na bieżąco z ewoluującymi formatami dokumentów, najnowszymi zmianami prawno-regulacyjnymi oraz posiadanie tylko jednego rozwiązania dla całej firmy.

Wykorzystuje platformę SAP BTP

Kolejną zaletą Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ® jest wykorzystanie platformy SAP Business Technology Platform (SAP BTP) (SAP Integration Suite), która jest liderem w Magic Quadrant ™ Gartner® dla platform integracyjnych jako usługi (IPaaS).

Rozwiązanie

Elektroniczne faktury klientów, generowane z systemów SD i FI, wraz z fakturami dostawców pobranymi z systemu KSeF, trafiają jako eDocumenty do rozwiązania eDocument SAP DRC. Kokpit eDocument służy jako centralne miejsce dostępu do wszystkich dokumentów elektronicznych w przedsiębiorstwie.

SAP zapewnia szybkie przyjęcie rozwiązania specyficznego dla kraju poprzez zastosowanie not OSS oraz podstawowej customizacji wraz z wykorzystaniem możliwości SAP AIF.

Łączność i bezpieczeństwo obsługiwane są przez Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ®, które zainstalowane jest na platformie SAP Integration Suite. Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ® jest łatwo konfigurowalnym pakietem, który jest instalowany na systemie SAP Integration Suite. Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ® zapewnia uwierzytelnienie i autoryzację w platformie KSeF, zarządza tokenami autoryzacji i uwierzytelniania, wysyła faktury klientów z kokpitu eDocument, uzyskuje potwierdzenia i statusy przesłanych faktur, pobiera faktury dostawców na podstawie np. zakresu dat i integruje je z kokpitem eDocument.

Code10 eInvoicing – Integration with KSeF Poland

Regulacje KSeF

Coraz więcej krajów wymaga od firm integracji swoich systemów finansowych w celu elektronicznej rejestracji faktur, dokumentów dostawy itp. w systemach lokalnych organów podatkowych.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 29 października 2021 roku, Ministerstwo Finansów wprowadziło faktury elektroniczne w Polsce. Od 1 lipca 2024 roku obowiązkowe będzie przesyłanie faktur B2B do platformy Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Jednakże firmy mogą już od 1 stycznia 2022 roku  dobrowolnie przesyłać faktury do platformę KSeF.

Zalety

Zalety Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ® to:

.1

bezproblemowa integracja z SAP Document and Reporting Compliance.2

wykorzystanie standardowej transakcji SAP Document and Reporting Compliance, np. EDOC_COCKPIT

.3

szybkie wdrożenie i łatwa konfiguracja

.4

bezproblemowa adaptacja i aktualizacje do nowych formatów XML oraz komunikacja z platformą KSeF na podstawie licencji w modelu subskrypcyjnym

.5

bezpieczeństwo SAP Business Technology Platform (wszystkie transmisje są szyfrowane przy użyciu protokołu HTTPS i TLS, aby zapewnić ochronę poufnych informacji podczas komunikacji między systemami)

.6

polskojęzyczny zespół wsparcia i wdrożeniowy

Potrzebujesz więcej informacji

Dziękujemy za zainteresowanie Code10 eInvoicing – SAP Integration with KSeF Poland ®. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym produkcie i tym, jak może on przynieść korzyści Twojej firmie, prosimy o podanie swoich danych kontaktowych. Prześlemy Ci dalsze informacje i odpowiemy na wszelkie pytania.


If you continue using this site, means that you accept the cookies. More info

We and our partners use cookies to give you the best online experience, including to personalise advertising and content. Data about your interaction with this site and the ads shown to you may be shared with companies involved in the delivery and/or personalisation of ads on this site and elsewhere online. Please let us know if you agree.

Cerrar